• Contact Us
    0733 002 003
  • Our Address
    Str. George Enescu 33, Sector 1, Bucuresti
  • Working Hours
    L-V: 9.00 - 18.30, S: 9.00 - 17.00

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Curs Valutar BNR

HomeCurs Valutar BNR

Curs Valutar si Istoric Bnr

Denumire valutaCotaţie (RON)Actualizat
AED - Dirham1.259805-02-2024
AUD - Dolar Australian3.006805-02-2024
BGN - Leva Bulgareasca2.542905-02-2024
BRL - Real Brazilian0.930905-02-2024
CAD - Dolar Canadian3.430405-02-2024
CHF - Franc Elvetian5.320805-02-2024
CNY - Yuan0.642805-02-2024
CZK - Coroana Ceha0.199605-02-2024
DKK - Coroana Daneza0.667105-02-2024
EGP - Lira Egipteana0.149505-02-2024
EUR - Euro4.973605-02-2024
GBP - Lira Sterlina5.827005-02-2024
HUF - 100 Forint Maghiar1.293005-02-2024
INR - Rupie Indiana0.055705-02-2024
JPY - 100 Yen Japonez3.117005-02-2024
KRW - 100 Won Sud Coreean0.347105-02-2024
MDL - Leu Moldovenesc0.256505-02-2024
MXN - Peso Mexican0.269205-02-2024
NOK - Coroana Norvegiana0.434105-02-2024
NZD - Dolar Neozeelandez2.804105-02-2024
PLN - Zlot Polonez1.148905-02-2024
RSD - Dinar Sarbesc0.042505-02-2024
RUB - Rubla0.050705-02-2024
SEK - Coroana Suedeza0.437505-02-2024
THB - Baht Tailanda0.129405-02-2024
TRY - Lira Turceasca0.151805-02-2024
UAH - Grivna Ucraineana0.123205-02-2024
USD - Dolar American4.627005-02-2024
XAU - Gramul de aur301.205705-02-2024
XDR - DST6.131305-02-2024
ZAR - Rand Sud African0.244005-02-2024