• Contact Us
    0733 002 003
  • Our Address
    Str. George Enescu 33, Sector 1, Bucuresti
  • Working Hours
    L-V: 9.00 - 18.30, S: 9.00 - 17.00

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Curs Valutar BNR

HomeCurs Valutar BNR

Curs Valutar si Istoric Bnr

Denumire valutaCotaţie (RON)Actualizat
AED - Dirham1.154924-04-2019
AUD - Dolar Australian2.987024-04-2019
BGN - Leva Bulgareasca2.431724-04-2019
BRL - Real Brazilian1.082224-04-2019
CAD - Dolar Canadian3.154024-04-2019
CHF - Franc Elvetian4.164424-04-2019
CNY - Yuan0.631524-04-2019
CZK - Coroana Ceha0.184824-04-2019
DKK - Coroana Daneza0.637024-04-2019
EGP - Lira Egipteana0.246824-04-2019
EUR - Euro4.756024-04-2019
GBP - Lira Sterlina5.487224-04-2019
HRK - Kuna Croata0.640724-04-2019
HUF - 100 Forint Maghiar1.481724-04-2019
INR - Rupie Indiana0.060824-04-2019
JPY - 100 Yen Japonez3.791524-04-2019
KRW - 100 Won Sud Coreean0.368424-04-2019
MDL - Leu Moldovenesc0.236224-04-2019
MXN - Peso Mexican0.223824-04-2019
NOK - Coroana Norvegiana0.494424-04-2019
NZD - Dolar Neozeelandez2.808824-04-2019
PLN - Zlot Polonez1.108824-04-2019
RSD - Dinar Sarbesc0.040324-04-2019
RUB - Rubla0.066324-04-2019
SEK - Coroana Suedeza0.452624-04-2019
THB - Baht Tailanda0.132624-04-2019
TRY - Lira Turceasca0.723124-04-2019
UAH - Grivna Ucraineana0.159624-04-2019
USD - Dolar American4.242124-04-2019
XAU - Gramul de aur173.695324-04-2019
XDR - DST5.875524-04-2019
ZAR - Rand Sud African0.296024-04-2019