• Contact Us
    0733 002 003
  • Our Address
    Str. George Enescu 33, Sector 1, Bucuresti
  • Working Hours
    L-V: 9.00 - 18.30, S: 9.00 - 17.00

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Curs Valutar BNR

HomeCurs Valutar BNR

Curs Valutar si Istoric Bnr

Denumire valutaCotaţie (RON)Actualizat
AED - Dirham1.161015-10-2021
AUD - Dolar Australian3.162215-10-2021
BGN - Leva Bulgareasca2.530115-10-2021
BRL - Real Brazilian0.773415-10-2021
CAD - Dolar Canadian3.453115-10-2021
CHF - Franc Elvetian4.617115-10-2021
CNY - Yuan0.663015-10-2021
CZK - Coroana Ceha0.194815-10-2021
DKK - Coroana Daneza0.665115-10-2021
EGP - Lira Egipteana0.271315-10-2021
EUR - Euro4.948415-10-2021
GBP - Lira Sterlina5.852315-10-2021
HRK - Kuna Croata0.658815-10-2021
HUF - 100 Forint Maghiar1.376015-10-2021
INR - Rupie Indiana0.056815-10-2021
JPY - 100 Yen Japonez3.729315-10-2021
KRW - 100 Won Sud Coreean0.360315-10-2021
MDL - Leu Moldovenesc0.246715-10-2021
MXN - Peso Mexican0.207415-10-2021
NOK - Coroana Norvegiana0.506715-10-2021
NZD - Dolar Neozeelandez3.006415-10-2021
PLN - Zlot Polonez1.082815-10-2021
RSD - Dinar Sarbesc0.042115-10-2021
RUB - Rubla0.059915-10-2021
SEK - Coroana Suedeza0.493815-10-2021
THB - Baht Tailanda0.128015-10-2021
TRY - Lira Turceasca0.461815-10-2021
UAH - Grivna Ucraineana0.158815-10-2021
USD - Dolar American4.264615-10-2021
XAU - Gramul de aur244.445115-10-2021
XDR - DST6.019115-10-2021
ZAR - Rand Sud African0.289715-10-2021