• Contact Us
    0733 002 003
  • Our Address
    Str. George Enescu 33, Sector 1, Bucuresti
  • Working Hours
    L-V: 9.00 - 18.30, S: 9.00 - 17.00

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Curs Valutar BNR

HomeCurs Valutar BNR

Curs Valutar si Istoric Bnr

Denumire valutaCotaţie (RON)Actualizat
AED - Dirham1.109306-08-2020
AUD - Dolar Australian2.931306-08-2020
BGN - Leva Bulgareasca2.472506-08-2020
BRL - Real Brazilian0.770106-08-2020
CAD - Dolar Canadian3.069106-08-2020
CHF - Franc Elvetian4.490406-08-2020
CNY - Yuan0.586806-08-2020
CZK - Coroana Ceha0.184806-08-2020
DKK - Coroana Daneza0.649106-08-2020
EGP - Lira Egipteana0.254806-08-2020
EUR - Euro4.835906-08-2020
GBP - Lira Sterlina5.367906-08-2020
HRK - Kuna Croata0.647506-08-2020
HUF - 100 Forint Maghiar1.396406-08-2020
INR - Rupie Indiana0.054406-08-2020
JPY - 100 Yen Japonez3.859506-08-2020
KRW - 100 Won Sud Coreean0.343906-08-2020
MDL - Leu Moldovenesc0.245606-08-2020
MXN - Peso Mexican0.180906-08-2020
NOK - Coroana Norvegiana0.454406-08-2020
NZD - Dolar Neozeelandez2.709006-08-2020
PLN - Zlot Polonez1.096006-08-2020
RSD - Dinar Sarbesc0.041106-08-2020
RUB - Rubla0.055506-08-2020
SEK - Coroana Suedeza0.468906-08-2020
THB - Baht Tailanda0.131006-08-2020
TRY - Lira Turceasca0.561606-08-2020
UAH - Grivna Ucraineana0.147206-08-2020
USD - Dolar American4.075106-08-2020
XAU - Gramul de aur268.471206-08-2020
XDR - DST5.761606-08-2020
ZAR - Rand Sud African0.232106-08-2020