• Contact Us
    0733 002 003
  • Our Address
    Str. George Enescu 33, Sector 1, Bucuresti
  • Working Hours
    L-V: 9.00 - 18.30, S: 9.00 - 17.00

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Curs Valutar BNR

HomeCurs Valutar BNR

Curs Valutar si Istoric Bnr

Denumire valutaCotaţie (RON)Actualizat
AED - Dirham1.157616-07-2020
AUD - Dolar Australian2.967516-07-2020
BGN - Leva Bulgareasca2.476116-07-2020
BRL - Real Brazilian0.791816-07-2020
CAD - Dolar Canadian3.141716-07-2020
CHF - Franc Elvetian4.497516-07-2020
CNY - Yuan0.607616-07-2020
CZK - Coroana Ceha0.181416-07-2020
DKK - Coroana Daneza0.650516-07-2020
EGP - Lira Egipteana0.266316-07-2020
EUR - Euro4.842916-07-2020
GBP - Lira Sterlina5.329816-07-2020
HRK - Kuna Croata0.642716-07-2020
HUF - 100 Forint Maghiar1.367616-07-2020
INR - Rupie Indiana0.056516-07-2020
JPY - 100 Yen Japonez3.969116-07-2020
KRW - 100 Won Sud Coreean0.353016-07-2020
MDL - Leu Moldovenesc0.248016-07-2020
MXN - Peso Mexican0.189616-07-2020
NOK - Coroana Norvegiana0.455516-07-2020
NZD - Dolar Neozeelandez2.782716-07-2020
PLN - Zlot Polonez1.078616-07-2020
RSD - Dinar Sarbesc0.041216-07-2020
RUB - Rubla0.059716-07-2020
SEK - Coroana Suedeza0.467816-07-2020
THB - Baht Tailanda0.134316-07-2020
TRY - Lira Turceasca0.619716-07-2020
UAH - Grivna Ucraineana0.155916-07-2020
USD - Dolar American4.252116-07-2020
XAU - Gramul de aur246.758616-07-2020
XDR - DST5.898316-07-2020
ZAR - Rand Sud African0.254916-07-2020