• Contact Us
    0733 002 003
  • Our Address
    Str. George Enescu 33, Sector 1, Bucuresti
  • Working Hours
    L-V: 9.00 - 18.30, S: 9.00 - 17.00

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Curs Valutar BNR

HomeCurs Valutar BNR

Curs Valutar si Istoric Bnr

Denumire valutaCotaţie (RON)Actualizat
AED - Dirham1.161416-08-2019
AUD - Dolar Australian2.890916-08-2019
BGN - Leva Bulgareasca2.417116-08-2019
BRL - Real Brazilian1.068716-08-2019
CAD - Dolar Canadian3.208316-08-2019
CHF - Franc Elvetian4.350616-08-2019
CNY - Yuan0.605916-08-2019
CZK - Coroana Ceha0.183616-08-2019
DKK - Coroana Daneza0.633816-08-2019
EGP - Lira Egipteana0.257316-08-2019
EUR - Euro4.727416-08-2019
GBP - Lira Sterlina5.183016-08-2019
HRK - Kuna Croata0.639916-08-2019
HUF - 100 Forint Maghiar1.456616-08-2019
INR - Rupie Indiana0.060016-08-2019
JPY - 100 Yen Japonez4.007616-08-2019
KRW - 100 Won Sud Coreean0.352516-08-2019
MDL - Leu Moldovenesc0.242216-08-2019
MXN - Peso Mexican0.218116-08-2019
NOK - Coroana Norvegiana0.474416-08-2019
NZD - Dolar Neozeelandez2.741216-08-2019
PLN - Zlot Polonez1.089716-08-2019
RSD - Dinar Sarbesc0.040216-08-2019
RUB - Rubla0.064716-08-2019
SEK - Coroana Suedeza0.440916-08-2019
THB - Baht Tailanda0.138116-08-2019
TRY - Lira Turceasca0.769416-08-2019
UAH - Grivna Ucraineana0.168516-08-2019
USD - Dolar American4.265616-08-2019
XAU - Gramul de aur207.030816-08-2019
XDR - DST5.851716-08-2019
ZAR - Rand Sud African0.281016-08-2019