• Contact Us
    0733 002 003
  • Our Address
    Str. George Enescu 33, Sector 1, Bucuresti
  • Working Hours
    L-V: 9.00 - 18.30, S: 9.00 - 17.00

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Curs Valutar BNR

HomeCurs Valutar BNR

Curs Valutar si Istoric Bnr

Denumire valutaCotaţie (RON)Actualizat
AED - Dirham1.392226-09-2022
AUD - Dolar Australian3.325526-09-2022
BGN - Leva Bulgareasca2.527126-09-2022
BRL - Real Brazilian0.972126-09-2022
CAD - Dolar Canadian3.751426-09-2022
CHF - Franc Elvetian5.177526-09-2022
CNY - Yuan0.713926-09-2022
CZK - Coroana Ceha0.200626-09-2022
DKK - Coroana Daneza0.664726-09-2022
EGP - Lira Egipteana0.262626-09-2022
EUR - Euro4.942726-09-2022
GBP - Lira Sterlina5.479126-09-2022
HRK - Kuna Croata0.656826-09-2022
HUF - 100 Forint Maghiar1.214926-09-2022
INR - Rupie Indiana0.062626-09-2022
JPY - 100 Yen Japonez3.549826-09-2022
KRW - 100 Won Sud Coreean0.357426-09-2022
MDL - Leu Moldovenesc0.260626-09-2022
MXN - Peso Mexican0.252526-09-2022
NOK - Coroana Norvegiana0.477626-09-2022
NZD - Dolar Neozeelandez2.924226-09-2022
PLN - Zlot Polonez1.038426-09-2022
RSD - Dinar Sarbesc0.042126-09-2022
RUB - Rubla0.088026-09-2022
SEK - Coroana Suedeza0.451926-09-2022
THB - Baht Tailanda0.135226-09-2022
TRY - Lira Turceasca0.277226-09-2022
UAH - Grivna Ucraineana0.138726-09-2022
USD - Dolar American5.113526-09-2022
XAU - Gramul de aur270.202726-09-2022
XDR - DST6.509326-09-2022
ZAR - Rand Sud African0.283126-09-2022