• Contact Us
    0733 002 003
  • Our Address
    Str. George Enescu 33, Sector 1, Bucuresti
  • Working Hours
    L-V: 9.00 - 18.30, S: 9.00 - 17.00

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Curs Valutar BNR

HomeCurs Valutar BNR

Curs Valutar si Istoric Bnr

Denumire valutaCotaţie (RON)Actualizat
AED - Dirham1.174614-01-2022
AUD - Dolar Australian3.136014-01-2022
BGN - Leva Bulgareasca2.527414-01-2022
BRL - Real Brazilian0.780314-01-2022
CAD - Dolar Canadian3.454214-01-2022
CHF - Franc Elvetian4.734214-01-2022
CNY - Yuan0.679314-01-2022
CZK - Coroana Ceha0.201814-01-2022
DKK - Coroana Daneza0.664314-01-2022
EGP - Lira Egipteana0.275014-01-2022
EUR - Euro4.943214-01-2022
GBP - Lira Sterlina5.924614-01-2022
HRK - Kuna Croata0.657514-01-2022
HUF - 100 Forint Maghiar1.392814-01-2022
INR - Rupie Indiana0.058214-01-2022
JPY - 100 Yen Japonez3.787214-01-2022
KRW - 100 Won Sud Coreean0.363214-01-2022
MDL - Leu Moldovenesc0.239414-01-2022
MXN - Peso Mexican0.212514-01-2022
NOK - Coroana Norvegiana0.496514-01-2022
NZD - Dolar Neozeelandez2.955814-01-2022
PLN - Zlot Polonez1.089514-01-2022
RSD - Dinar Sarbesc0.042014-01-2022
RUB - Rubla0.056714-01-2022
SEK - Coroana Suedeza0.482214-01-2022
THB - Baht Tailanda0.129914-01-2022
TRY - Lira Turceasca0.318314-01-2022
UAH - Grivna Ucraineana0.154214-01-2022
USD - Dolar American4.314214-01-2022
XAU - Gramul de aur252.826714-01-2022
XDR - DST6.075614-01-2022
ZAR - Rand Sud African0.281314-01-2022