• Contact Us
    0733 002 003
  • Our Address
    Str. George Enescu 33, Sector 1, Bucuresti
  • Working Hours
    L-V: 9.00 - 18.30, S: 9.00 - 17.00

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Curs Valutar BNR

HomeCurs Valutar BNR

Curs Valutar si Istoric Bnr

Denumire valutaCotaţie (RON)Actualizat
AED - Dirham1.143915-02-2019
AUD - Dolar Australian2.983315-02-2019
BGN - Leva Bulgareasca2.422715-02-2019
BRL - Real Brazilian1.128415-02-2019
CAD - Dolar Canadian3.162515-02-2019
CHF - Franc Elvetian4.173415-02-2019
CNY - Yuan0.620415-02-2019
CZK - Coroana Ceha0.184315-02-2019
DKK - Coroana Daneza0.635015-02-2019
EGP - Lira Egipteana0.239515-02-2019
EUR - Euro4.738315-02-2019
GBP - Lira Sterlina5.383215-02-2019
HRK - Kuna Croata0.639715-02-2019
HUF - 100 Forint Maghiar1.489815-02-2019
INR - Rupie Indiana0.059015-02-2019
JPY - 100 Yen Japonez3.804515-02-2019
KRW - 100 Won Sud Coreean0.372615-02-2019
MDL - Leu Moldovenesc0.245415-02-2019
MXN - Peso Mexican0.218115-02-2019
NOK - Coroana Norvegiana0.484915-02-2019
NZD - Dolar Neozeelandez2.875715-02-2019
PLN - Zlot Polonez1.095115-02-2019
RSD - Dinar Sarbesc0.040115-02-2019
RUB - Rubla0.063015-02-2019
SEK - Coroana Suedeza0.451915-02-2019
THB - Baht Tailanda0.134415-02-2019
TRY - Lira Turceasca0.797015-02-2019
UAH - Grivna Ucraineana0.154015-02-2019
USD - Dolar American4.201615-02-2019
XAU - Gramul de aur177.910815-02-2019
XDR - DST5.826515-02-2019
ZAR - Rand Sud African0.298415-02-2019