• Contact Us
    0733 002 003
  • Our Address
    Str. George Enescu 33, Sector 1, Bucuresti
  • Working Hours
    L-V: 9.00 - 18.30, S: 9.00 - 17.00

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Curs Valutar BNR

HomeCurs Valutar BNR

Curs Valutar si Istoric Bnr

Denumire valutaCotaţie (RON)Actualizat
AED - Dirham1.272120-05-2022
AUD - Dolar Australian3.302720-05-2022
BGN - Leva Bulgareasca2.529720-05-2022
BRL - Real Brazilian0.947520-05-2022
CAD - Dolar Canadian3.656820-05-2022
CHF - Franc Elvetian4.804820-05-2022
CNY - Yuan0.700420-05-2022
CZK - Coroana Ceha0.200620-05-2022
DKK - Coroana Daneza0.664820-05-2022
EGP - Lira Egipteana0.255620-05-2022
EUR - Euro4.947720-05-2022
GBP - Lira Sterlina5.832520-05-2022
HRK - Kuna Croata0.656720-05-2022
HUF - 100 Forint Maghiar1.286420-05-2022
INR - Rupie Indiana0.060220-05-2022
JPY - 100 Yen Japonez3.646720-05-2022
KRW - 100 Won Sud Coreean0.368820-05-2022
MDL - Leu Moldovenesc0.245320-05-2022
MXN - Peso Mexican0.234520-05-2022
NOK - Coroana Norvegiana0.481820-05-2022
NZD - Dolar Neozeelandez2.994620-05-2022
PLN - Zlot Polonez1.066720-05-2022
RSD - Dinar Sarbesc0.042120-05-2022
RUB - Rubla0.077620-05-2022
SEK - Coroana Suedeza0.471320-05-2022
THB - Baht Tailanda0.136420-05-2022
TRY - Lira Turceasca0.292520-05-2022
UAH - Grivna Ucraineana0.158220-05-2022
USD - Dolar American4.672520-05-2022
XAU - Gramul de aur277.463320-05-2022
XDR - DST6.282920-05-2022
ZAR - Rand Sud African0.294720-05-2022