• Contact Us
    0733 002 003
  • Our Address
    Str. George Enescu 33, Sector 1, Bucuresti
  • Working Hours
    L-V: 9.00 - 18.30, S: 9.00 - 17.00

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Curs Valutar BNR

HomeCurs Valutar BNR

Curs Valutar si Istoric Bnr

Denumire valutaCotaţie (RON)Actualizat
AED - Dirham1.112827-11-2020
AUD - Dolar Australian3.014827-11-2020
BGN - Leva Bulgareasca2.491827-11-2020
BRL - Real Brazilian0.765927-11-2020
CAD - Dolar Canadian3.146327-11-2020
CHF - Franc Elvetian4.508127-11-2020
CNY - Yuan0.621627-11-2020
CZK - Coroana Ceha0.186227-11-2020
DKK - Coroana Daneza0.654927-11-2020
EGP - Lira Egipteana0.261327-11-2020
EUR - Euro4.873527-11-2020
GBP - Lira Sterlina5.447127-11-2020
HRK - Kuna Croata0.644927-11-2020
HUF - 100 Forint Maghiar1.346227-11-2020
INR - Rupie Indiana0.055327-11-2020
JPY - 100 Yen Japonez3.928727-11-2020
KRW - 100 Won Sud Coreean0.370027-11-2020
MDL - Leu Moldovenesc0.237627-11-2020
MXN - Peso Mexican0.204427-11-2020
NOK - Coroana Norvegiana0.461627-11-2020
NZD - Dolar Neozeelandez2.869727-11-2020
PLN - Zlot Polonez1.086227-11-2020
RSD - Dinar Sarbesc0.041427-11-2020
RUB - Rubla0.053827-11-2020
SEK - Coroana Suedeza0.479527-11-2020
THB - Baht Tailanda0.134827-11-2020
TRY - Lira Turceasca0.521727-11-2020
UAH - Grivna Ucraineana0.143527-11-2020
USD - Dolar American4.087527-11-2020
XAU - Gramul de aur237.657627-11-2020
XDR - DST5.833927-11-2020
ZAR - Rand Sud African0.269627-11-2020